WE ARE VIP´s...WE LOVE BIGBANG

DaeSung

20. února 2013 v 17:42 | Yin |  Členi BIGBANG

Daesung (대 성)


Pravým jménem: Kang Dae Sung (강 대 성)
Přezdívky: Ssongi / Daesungie
Datum narození: 26.4.1989
Znamení: Býk / Had(čínský horoskop)
původ: Itaewon, South Korea
Výška: 178 cm
Váha: 63 kg
Krevní skupina: 0
~~~~~
Funkce ve skupině: zpěv
Vzdělání: KyeongIn High School (kterou však po roce ukončil a začal se plně věnovat BIGBANG) /
v roce 2008 nakonec složil přijímací zkoušky na vysokou školu a dostal se na "Kyunghee University" v Seolu
Debut: debutoval s BIGBANG
Dovednosti: zpěv / rap / dokonalý komik /imitátor/beatbox
Záliby: rap / beatbox/ miluje kreslenou postavu Doreamonka, se kterou má snad úplně všechno/ taky miluje zábavu a přátelé /JÍDLO!!!
Family: rodiče (který zbožňuje a jsou pro něj oporou v těžkých chvílích) a starší sestra Bora
Charakter přepychového Daesunga: vzhledem k tomu, že je to "sluníčko" skupiny, je on ten pevný bod, co se ve skupině vždycky usmívá - má dobrou náladu pokaždý, když je mezi lidma(jelikož je v Koreji, tak to chápu xD) - když vejde do místnosti on, jako by s ním vešla i happy nálada -prostě "Sluníčko BB" / je hodně bystrý a snaží se být absolutně ve všem nejlepší, což se mu podle mě i daří, když se na něj podívám / když dojde na problémy, tak ty svoje si řeší v soukromí, přihlíženo k tomu, že nerad ukazuje svůj smutek / miluje svojí rodinu, což je moc hezký / miluje zábavu, takže tam, kam příde, tak tam to nejenom prozáří happy náladou, ale taky začne dělat kraviny, který rozveselí všechny přítomný -> a to nejčastěji s TOPem, což občas vypadá dost podezřele *devil smile*, ale dělají to jenom pro srandu, což se daří / zároveň smrtelně, až fanaticky zbožňuje jídlo a ulejvání - ovšem poslední dobou na sobě maká, což řekl i jedný cuchtě, co ho zpovídala( rok 2012) - řekl, že se snaží pracovat na svém těle a stejně tak na hlase, ale že Youngbae je svalovec ve skupině číslo 1
Naku´s SPECIAL Elite *Heart Thing*: "number I - Sweetheart and my god Hades"

Biografie

Jak už vyplývá z informací uvedených výše, Dauseung je zpěvákem ve skupině BIGBANG. I když jeho rodina, a nejvíc zřejmě jeho otec, byli proti tomu, aby se jejich syn věnoval zpěvu, Daesung si prosadil svou a při konkurzu v YG Enterainment, byl vybrán do YG Family. Původně jich bylo šest, ale Hyunseung byl později poslán pryč a tak debutoval v roce 2006 jenom s Jiyongem (G-Dragon), Seungyhunem (TOP), Seung Rim a Youngbaem (Tae Yang)
Krátce po debutu, skoro rok, Daesung bojoval se svojí trémou a se svým hlasem, snažil se úpěnlivě rozvíjet. Po diagnostice - uzlizny na hlasivkách - se snažil ještě víc a nakonec se mu to povedlo - pomohla mu Gummy, která měla stejné obtíže s hlasem, čímž se stali přáteli díky této situaci a byla to ona, kdo mu jeho hlas pomohl obnovit - před vydáním druhého alba BB se jeho stav drasticky zlepšil.
Na začátcích jeho kariéry v BB o něm hodně lidí říkalo, že to je "nehezký" nebo dokonce "odporný" chlapec , ale čím víc byly BB slavní a vyvíjeli se, tím víc se stal Daesung známým. Samozřejmě, že jako každý mladý ucho vypadá na začátku nevyskákaně a ještě nemá všechny mužné rysy, ale s postupem času se z něj stal nádherný mladý muž, který sem tam začal dělat i modela, takže už o něm nikdo nemůže říct, že je ošklivý, to rozhodně ne.
-> já osobně bych řekla, že je to jeden z nejhezčích kousků v K-Music a to né proto, že ho zbožňuju, ale proto, že je to holý fakt
Dál ho také proslavila jeho komická stránka a naprosto neocenitelná dovednost napodobit všechno živý i neživý. přezdívalo se mu "komický génius Daesung", jelikož jeho IQ je 110 a má úžasný smysl pro humor.
Jako jediný z BIGBANG má japonské stage name: D-Lite, který "dostal" v Japonsku
2008-09
Jako mnozí další členové BB i on má několik sólo kousků. V tomto roce vydal svůj první sólo song s názvem "Look At me, Gwi-soon" jehož text mu napsal sám leader - velký G-Dragon. Mnoho fanoušků tenhle song nevzalo dobře
V tomto roce, jelikož chtěl zkusit něco jiného a byl si nejistý pozicí jakou BB měli, se zároveň stal stálým účastníkem show "Family Outing" (což je naprosto parádní show xD vřele doporučuju) také přijal místo v muzikálu "Cats", kde si zahrál roli "Rum Tum Tugger" (fakt pěkná kočka xD nepoznala bych ho xD)
Mezi přstávkou, kterou BB měli, na začátku roku 2009, vydal další sólo s názvem "Daebakiya". Měl také vystupovat se Seung Rim v autobiografickém muzikálu "Shouting", ale v srpnu toho roku byl zraněn -> se svým manažerem měl autonehodu, když se vracel z natáčení "FO". Naštěstí seděl na místě spolujezdce, ale i tak musel prodělat operace. Tím byl nucen zastavit veškeré svoje aktivity (viděla jsem fotky a vypadalo to vážně hrozivě T.T) Avšak v říjnu toho roku Dae oslavil svůj koncert s dalšími skupinami na "Dream Concert"
2010
V tomhle roce měl Dae vypustit do světa další sólo i s TOPem, ale ani jeden nic ven nepustili. Na konci ledna byla vydána Daesungova "Cotton Candy", ke které Dae osobně napsal text. Album jako takové bylo vydáno až v roce 2011. Téhož roku se pustil do natáčení drama What's Up - pre-production MBC´s , které napsal Song Ji Na. natáčení dramatu skončilo v únoru roku 2011. Od listopadu 2010 také účinkoval ve varietní tal show "Night After Night". Zároveň se také podílel na albu Lee Hiyori s názvem "H-Logic", kde si se zpěvačkou střihnul duet "How Did We Get".
2011
Dae vypustil do světa solo song "Baby Don't Cry", která byla taky zařazená do 4týho speciálního minialba BB. Song byl poprvé přestaven v Big Show 2011 koncertu v únoru a putoval po různých hudebních korejských žebříčcích.
31. května byl Daesung účastníkem další nešťastné nehody, při které zemřel motocyklista. Vyšetřování zprostilo Daesunga veškerých obvinění, ale on sám musel opět pozastavit svoje veškeré činnosti v BIGBANG. . Po dobu toho volna pracoval a dobrovolně trávil čas v kostele, který často navštěvoval.
Po tomto odporném incidentu měl Daesungie první vystoupení v listopadu při účasti na MTV EMA awards v Irsku. V prosinci 2011 a v lednu 2012 také účinkoval ve velkém YG Family koncertu , který měli jak v Koreji, tak v Japonsku.
Muzikální drama "What's Up", začala vysílat MBN 3 prosince. 2011. K jeho OST Daesung nazpíval song "Lunatic", ze kterýho prostě nemůžu...nemůžu.. podle mě je to Daeho snad úplně nejlepší song, když nepočítám oblečení a provedení. Tam je fakt kus chlapa...*,*
2012
Na scénu se ofiko vrátil s BIGBANG v březnu 2012, společně s novým mini albem "Alive" - který je naprosto úžasný a mym nej songem je "Fantastic Baby" , které obsahuje i další Daeho sólovku s názvem "Wings" jejíž text si Daesung napsal sám.
tak, a co já tak vím, tak tenhle rok (2012) mají jeden koncert za druhým, sotupají výš a výš a taky neustále něco fotí, jako třeba pro G-Market, nebo dokonce Air-linky. GD je dokonce na plechovkách s pítím! Tehdejší jeho vystoupení s Lee Hyori bylo vyhlášený jako nejlepší vystoupení večera.
Zajímmavosti:
- kdyby nebyl zpěvákem, tak by byl hráčem basketu, nebo farářem
- k smrti miluje Doreamona, ale to už jsem napsala výše, ovšem jeho posedlost touhle figurkou je naprosto úžasně roztomilá, vzhledem k jeho věku
- dřív bydlel s ostatními členy, ale po dalších nehezkých zvratech ve svém životě se odstěhoval zpět k rodičům
- miluje modrou barvu, což zase odkazuje na Doreamona, protože ten je MODREJ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama