WE ARE VIP´s...WE LOVE BIGBANG

Rozhovor!

22. února 2013 v 23:24 | Yin |  New of BIGBANG
A teď ten rozhovor!! :D

1) Máte, kluci nějaké 'túry rituály, vtipné příběhy, nebo zákulisní návyky', se kterými by jste se chtěli chtěli podělit?
Obvykle, když jsme dokončit píseň, stupeňuje se tma, a najednou stane ten chaos, protože všichni sprintují do zákulisí do skříňí pro jiné oblečení. Ale když přijde Seungri-ho sólová etapa, my všichni ustoupíme k postranní čáře. Když zazní zvuky vrtulníku a objeví se Seungri a laserové pistole, všichni se zastaví od toho, co děláme,a díváme se na jeho výkon. Co můžeme říci!? Seungri je velmi roztomilý a zábavný! V šatně, mluvíme a děláme blbosti. Jsme velmi hovorný team a můžeme spolu mluvit celou noc.

2) Co bylo nejpamátnější na vaší 'tour'? Máte oblíbené skladby ke zpěvu?
Co zaujme nás nejvíce je, že hudební fanoušci z celého světa mohou tančit a bavit se společně, bez ohledu na jazykové či kulturní zázemí. Je těžké vybrat jednu písničku milujeme, protože všechny písně jsou zvláštní pro nás, ale když naši zahraniční fanoušci zpívají "Haru Haru" společně, je to opravdu potěšující.

3) Jaké to bylo pracovat s choreografkou Lauriann Gibson?
Slyšeli jsme, že to byla Laurieann Gibsonov první spolupráce s asijskými umělci. Byla tak vášnivá, zatímco přemýšlela nad nápady pro náš koncert, který půjde bez přestávky k dorazu
! Měli jsme pocit, jako bychom se mohli dozvědět hodně věcí od ní, protože ona pracovala s takovými skvělými muzikanty. Laurieann má stejné osvětlovače, kapelu, a scénografickou posádku, pomohla nám přinést
naši hudbu k životu a zlepšit zážitek o 120%.


4) Co jiného je další pro BIGBANG členy v roce 2013?
2013 bude lhůta pro každého jednotlivého člena osobní růst. G-Dragon vydá nové sólové album a mít sólový koncert v Koreji a Japonsku. Taeyang se také chystá pro své nové sólové album. TOP právě dokončil natáčení svého celovečerního filmu "Alumni" a čeká na to, aby film pustili do kin letos. Daesung vydá své sólové album v Japonsku na konci února a debut v Japonsku. Seungri bude pokračovat v práci na Korejských a Japonských televizních dramatech, aby jeho fanoušci byli šťastní!

5) Daesung, co nám můžete říct o svém sólo albu v Japonsku?
Mé japonské debutové album s názvem "D'scover" se skládá ze předělá klasických japonských popových písní. Dalo by se očekávat, že Obnoví, silné a pozitivní písně na novém albu. To bylo náročné pracovat současně na světové turné a sólové album, ale když se podívám na konečný výrobek, jsem vděčný za můj tým, který mi to umožňuje.

6)G-Dragon nedávno vydal skladbu v angličtině Nicoly Formichetti pro Paris Fashion Week. Bude BIGBANG vydávat hudbu v angličtině v dohledné době?
Jsme přesvědčeni, že cokoli a všechno, co je možné, bez ohledu na to, jestli je to domácí nebo mezinárodní projekt. Jsme-li připraveni a načasování je správné, rádi bychom doufali, že anglické písně by mohly být puštěny v budoucnu.

7) Máte si kluci ještě nějaké další zajímavé formy spolupráce, nebo překvapeníí?
G-Dragon, Daesung, a Taeyang budou všichni uvolňovat své nové písně prostřednictvím sólových alb. Také, pokud bychom mohli sdílet pozitivní energii s ostatními umělci a dělat něco kreativního společně pak uvidíte další spolupráci. Fanoušci budou muset zůstat naladěni a uvidíme, co přijde v budoucnu. Jinak by to nemělo být překvapení!
8) Je tu něco, co byste chtěli předat nebo dát zprávu svým fanouškům po celém světě?
"2012 BIGBANG Alive Galaxy Tour" byl nezapomenutelný zážitek, setkat se s fanoušky po celém světě. Rádi bychom i nadále navštěvovali různé země po celém světě a plnit veškeré BIGBANG setkání tam. Ale víte, že se musíme neustále vyvíjet a vyzvat sami sebe a růst jako umělci. Doufáme, že všichni z vás budou podporovat nás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama