WE ARE VIP´s...WE LOVE BIGBANG

신비 Tajemství 2. část - Přírustek

13. března 2013 v 20:40 | Yin |  BIGBANG Story
Po včerejší oslavě všichni spali,ale Nikča se probudila dřív. Sešla domů a koukala. Takovej bordel!! Zavolala holky a uklízely.

"Mě je nějak divně" Zvolala Kája.. "Copak? Moc chalstu?" Smála se Venda. "Ne.." "No tak nevim." zatřepala ramenama Venda.. "Nesmědla si něco skaženýho?" Zeptala se Nikča.."Ne. Vždyť víš,že to třídím..!!".. "Tak to asi máš dostat!" Smála se opět Venda. "No,právě že už sem to 2 měsíce nedostala" Sklopila oči Kája.. "Cože?" Venda koukala a její smích byl tutam.."Notak.. to neni pravda.." Nikča se zvedla zpod stolu,kde bylo sklo. "Nevím,ale prosím,holky,jen tak náhodou. Nezajela by ste některá do Centra? Pro test? Aby sme byli přesvědčený." "Ok. Sjedu tam s Daem" řekla Venda. Nechtěla uklízet.
-Tak jeli. Venda šla nakupovat. Ale nechtěla aby šel Dae sní. Tak šla sama. Dae nevěděl co má dělat. Dostal nápad.
Venda přiběhla k autu,ale Dae nikde.. "Kde je sakra ten blázen?! Zase schání Doreomana!"..Čekala už hodinu,začala mít strach.. Dae přiběhl.. Zlato promiň.. Paparazzi. A políbil jí. "Poď jedem"
Sotva přijeli běžela za Kájou a Nikčou.. hned za ní přišel Dae.. Tae na něj koukl a řekl "Kangu! Cos jí provedl?!" a bouhl ho do ramene.. Dae se nasupil "Jo mlátit mě budeš?! Okay! Fight Baby!" a začali se mlátit.. GD je z uctivý vzdálenosti pozoroval,ale po pár minutách ho kluci do boje zapojili taky.
Holky mezitím v koupelně dělali test.. "Takže Kájo.. Žlutá-Negativní..Růžová-Pozitivní.. Jak to je?!" Předčítala z papírku Venda..Kája vylezla..S třesoucíma rukama jim podala papírek.. "Růžová!" vydechal Nikča. "Budeš mít dítě!" Objala Káju.. "No jo,ale jak to vezme GD?" Káje tekly slzy.. "Neboj,to bude v pohodě.."
Večer se všichni sešly na přání holek v obýváku..
"Tak co se děje?! Za chvíli mi budou dávat důležitej zápas!" Dae byl netrpělivý. "No.." Začala Venda.."Budeme mít nový přírustek" Dokončila větu Nikča.."A týká se to GD-ho".."Co? Koho? Psa? Kočku?" Ptal se Dae.GD udělaj takovej ten Xicht 'WATAFAK' a řekl.."Co? Já?Co sem provedl? Ta váza není moje vina! Přísahám!" "Ne..Kašli na vázu..Je to..dítě.." Přišla Kája.. Všichni se na ní koukli. GD k ní přišel štěstí v očích "Lásko..To je super!" "ale co tvoje kariéra?" ptala se Kája.."Kariéra? Lidskej život mi je dražší,obzvlášť,když je to NAŠE dítě! Kariéra je mi Někde. Hlavně že mám tebe.. Miluju Nikču,Vendu.. Miluju kluky,samozdřejmně jako přátele a rodinu,ale nejvíc miluju Tebe Kájí!!" S očima plnýma slz ho Kája políbila.. Nečekala,že řekne tohle. Byl šťastná.. Tae a Dae hned začali zpívat. "Ulineun agileul nah-eul! Uli samchon! Ulineun hamkke jaesaengdoebnida!" (budeme mít děťátko,budeme strejdové,budeme si s ním hrát!).."Až naprší a uschne Kangu" smál se Dae-ho obličejům.. Dae sklopil hlavu a schoval se za Vendu jak malý dítě "I'm sorry Sir...I'm sorry!!" Tae přišel k Nikče.. "Tak co zlato.. Taky si uděláme Miminko?" Nikča ho praštila do "Áčka" a se smíchem řekla "To čekej ty magore! Já chci vystudovat. Už mám poslední rok. To vydržíš!"..Přišel so vily Se7en.."Tak a teď to Youngbae totálně zabil!!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Venda Venda | E-mail | 13. března 2013 v 21:46 | Reagovat

Úžasný.. :OO Si dobrá... :*

2 Kajušééé Kajušééé | 14. března 2013 v 15:06 | Reagovat

Já budu mít dítě!! S GD!!! <333 supér to bylo! ! :*

3 Nishi Nishi | 18. října 2013 v 20:32 | Reagovat

Promiň, ale musím napsat trochu kritiky. Když píšeš, snaž se psát každou řeč na nový řádek, je to dost nepřehledné. Na konci přímé řeči je buď tečka, nebo čárka, horní uvozovky a nějaký dovětek začínající malým písmenem: ...nedostala," sklopila oči Kája.
A za čárkou v souvětí je mezera.
Přijde mi to celé smotané dohromady všemi krátkými strohými větami, kde se člověk ztrácí v řeči, v hromadě chybách, s jimiž se to prostě ani nedá číst a spoustě dalších faktorů.
Neříkám, že máš přestat psát, člověk musí nějak začínat. Ale alespoň to po sobě několikrát přečti, zkontroluj to s pravidly, když si nejsi jistá (nebo radši i když jsi). Časem se zlepšíš, ale hlavně se musíš snažit. Protože tohle se nedá považovat za nějakou řádnou ff. Promiň.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama