WE ARE VIP´s...WE LOVE BIGBANG

신비 Tajemství 3. část - Odhalení 1/2

14. března 2013 v 19:00 | Yin |  BIGBANG Story
Kája zjistila,že je těhotná. Díkybohu to GD vzal až moc dobře, v což Kája nedoufala.Bála se jak to vezme,nakonec vše dobře dopadlo.

Ráno 8:45,všichni se pomalu probouzeli. Hlavně kluci. Dnes byl jejich VELKÝ den. Koncert v Centru,kde je místo pro 150 tisíc lidí,který se vyprodal během několika minut! Kluci koukali,když jim toYangGoon řekl,koukali s otevřenou pusou. Holky měly jet poprvé s nima na koncert a ukázat se před celým světem. Byly nervózní. A hlavně nevěděly co na sebe. Tak Nikča zavolala svojí BFF ze školy,která studovala jako stylistka-chtěla pracovat s kluky. Ještě aby ne,když je její manžel Se7en! Matýna ihned souhlasila. Móda je její svět,hned za rodinou a Se7enem.
Nikča vzala auto,jelikož byla z holek nejstarší,tudíž měla i řidičák a jeli pro Matýnu. Ta na ně čekala u jejích a Se7enovo baráku. "Zdary holky! Jak se máte? A co těhulka?" pohotově změřila všechyn 3 holky a zasmála se. "Vypadáte hrozně,s tim se musí něco udělat!" Nasedla do auta a už 'frčely' do centra na nákupy.
Po 5ti hodinách nakupování,placení,zkoušení oblečení,šatů,šperků,make-upů a všeho možnýho se vracely domů. Kluci jim otevárali bránu.. "Sakra,kdy ste byli? Kolik ste utratily?! Ach jo,ty ženský" řekl Dae "Hele mlč,když ti dávaj v telce Doreomana,takdokonce vraždíš,když ti někdo vezme ovladač!" odpověděla Venda.."Ale.." dělal nevinýho Dae.."Ale mlč a pomoz nám s těma věcma blázne" řekla Nikča a hodila na něj několik tašek. "Aggghhhrrr!! Vy mě snad chcte zabít! Ani já tolik oblečení nemám!!" zlobil se. "Ne,máš 3x tolik,co my" řekla Kája se smíchem. Ráda si z Daeho dělala srandu,věděla,že to vždy pochopí se smíchem. Má ho moc ráda,je to takový její starší brácha.
Dae odnesl všechny věci ale cestou potkal Taeho.."Copak Kangu? Chystáš se na karneval nebo vyklízíš skříně?" Dae obr
átil oči v sloup. "Ne ty blbe! Pomáhám holkám s věcma,narozdíl od NĚKOHO,kdo celej den chrápe a nebo čumí na televizi!" "náhodou! mluvily tam o nás!" Dae..se zastavil "You are fu*kin kiddin me?!" "No, fakt!" Bránil se Daeho pohledu.. "Co mlely?!"ptal se Dae.."pak.." odpověděl Tae..
"Kangu?! Zlato kde si?! Kašli na Doreomana a poď sem..!!" volala Venda. "Nedělám nic s Doreomanem! " Vyšel do schodů..Vešel do jejich pokoje tzv. mu spadla pusa až po kolena.. Venda tam stála v krásných Modro-černých šatech..
Vypadala úžasně! Dae na ní koukal několik minut a pak se vzpamatoval a zavřel pusu. "Lásko! Tobě tak strašně sluší! to je na dnešní večer?" objal jí. "Ano. Jsou" Odpověděla Venda,ale už ho vyháněla,aby se mohla převlíct,a mohly si své šaty vyzkoušet i holky. Kája měla taky krásné šaty.

Zrovna se nakrucovala u zdcadla,když vztpoil GD. Koukal na ní celkem udiveně. Nikdy jí v šatech za ty 2 roky neviděl!! "Pááni! Vůbec nevypadáš jako těhotná!" Dal jí pusu,ale hned odešel,musel něco probrat s klukama.
Nikča na tom byla celkem blbě. Nemohla si šaty oblíct. Zapomněla jak. "Matýýýý!! Pojď mi pomóóct!!" řvala přez celej barák. "Už letím prcku!" Smála se Matýna "Ukaž.. Děláš to blbě.. Tááák.. Hotovo.." Zapla pásek a postavila se vedle Nikči. "Tý jo! Sluší ti! Vypadáš úžasně!" řekla Matýna..
Nikča se koukla do zrcadla.."Fí jo!" Po chvilce Matýna odešla,nechala Nikču,ať se šatama kochá sama. Matýna se šla taky oblíct.
Matýna měla obyčejné černé šaty. Nic moc extra. Ale seknou jí opravdu dokonale.!! "Dokonalá princezna moje" zalichotil jí Se7en "Ale notak!" Políbila ho. "Klucii na vás čekají dole,máte se ukázat v šatech společně" zavolal na Nikču,která kolem nich prošla. "Okay. " odpověděla a řekla to holkám..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama