WE ARE VIP´s...WE LOVE BIGBANG

신비 Tajemství 3. část - Odhalení 2/2

14. března 2013 v 20:04 | Yin |  BIGBANG Story
...........Holky sešly ze schodů do přízemí a hledaly kluky,byli v obýváku a o něčem se tam potichu dohadovali. Holky jim sice vůbec nerozumněly,ale nevadilo jim to. Pak je zahlídl Dae..Poklepal za rameno Se7enovi,TOPovi,SeungRimu,GDmu ale na Taeho nepoklepal.. Nikča se divila co se děje.. Kluci s holkama odešly a Nikča tam zůstala s Taem samotná. "Zlato? co se děje?" obejmula ho zezádu a pod uplým tílkem cítila jeho svaly. "Jéé ahoj,nevěděl jsem,že tu jsi. Kde sou kluci a Venda,Kája s Matýnou?" "Šli do auta.." Odpověděla. TAe si jí prohlídl a s nepředstíraným úžasem jí řekl.. "Sluší ti to,ale budu tě muset zklamat." Nikča nechápala.."Cože?!" Tae zase začal mluvit."Nemůžu tě vzít na pódium.." Nikče se vháněly slzy do očí...Tae se začal smát.."Ale jdi ty trdlo. Vezmu,ale mám strach,aby tam nezačaly balit mojí květinku nějaký týpci" Nikča se usmála.."Pro mě jsi jedinej týpek ty!" Políbila ho a šli k autu.. Jeli jen chvíli,ale museli pak čekat,než jim BIGBANG fanoušci uvolní cestu a pustí je do 'Arény',kdy má být koncert.. Vystoupily a holky zvedly hlavy.. TAKOVÝHO MÍSTA!!! Kluci jim řekly,ať jdu za nima. Tak šly. Teď slyšely jen šílenej potlesk a pak celý YG ENTERTAIMENT ..Holky brečely štěstím. Pak za nima přišla nějaká mladičká dívka a začala jim vysvětlovat co se bude dít..Na písničku 'Blue' měli kluci během zpěvu přijít do zákulisí,vzít holky do náruče a odnýst na pódium. Pak je měli představit a říct o nich něco. Pak měly říct něco holky,pak následuje ono 'Velké Překvapení'..Holky pořád přemýšlely co se děje.. Dá se říct,že přemýšlely tam,že se jim od hlav kouřilo. Jediná Matýna byl v klidu..Holky se to z ní snažily vypáčit,ale ona je totálně ignorovala.. Pak asi 10 minut před začátkem 'Blue' si holky museli sednout ke kosmetičkám a ty je poupravily. Pak to začlo.. Kluci naběhli na pódium a začali zpívat..
Kyeou-ri ka-go bomi chajaojyo urin shideul-ko
Keuri-um so-ge mami meongdeu-reot-jyo

(i'm singing my blues) paran nun-mu-re paran seulpeume gildeulyeojyeo
(i'm singing my blues) tteunkureume nallyeobonaen sarang oh oh

Gateun haneul dareun gos neowahna wiiheomhanikka neo-ye-geseo tteonajuneun geoya
Nimiran geul-jae jeomhana bikeobhajiman nae-ga monna sumneun geoya
..Pak kluci odešli z pódia a zaběhly do zákulisí..Tam si holky vzali do náruče a pomaličku šli na pódium.. Holky nevěřili svým očím!! Tolik lidí na koncertě 5 kluků!! Nechápavě koukaly kolem sebe. Pak kluci přestali zpívat a začala jiná hudba..
Všem holkám připadala povědomá..A v tom to začalo.. Všichni si začali broukat.. Vždyť to byla ona Svatební písnička..!!
Holky nechápaly..Pak přišel ředitel YG ENTERTAIMENT a začal.. "Sešli sme se zde,abych uvtořili svazek manželský mezi těmito 6 lidmy. Abychom jim vyznali lásku za to,co pro nás udělali... Oslavíme tu,společně s našimi fanoušky začátek manželství mezi Taeyangem a Nikčou;G-Dragonem a Kájou a Daesungem a Vendou! Proto se ptám.. Nikolo Koutecká..Bereš si Taeyanga jako právoplatného manžela?" Odmlčel se.."Ano! Ano Beru!!" "Taeyangu? Bereš si Nikolu Kouteckou jako právoplatnou manželku?" Tae se usmál.. "Že se ptáš!" Políbil jí.. Tak to pokračovalo i u Káji s Vendou.. Všechny byly šťastné. Vůbev netušily,že si je jejich kluci vezmou na VLASTNÍM koncertě! Brečely štěstím.. A kluci taky.. Slyšely co říkali kluci..
"Milujeme Jsou to pro nás osoby jako stvořené. Nedokázali bychom jim ublížit,natož je opustit. Naše srdce k nim přirostla tak pevně,že už nejdou rozdělit. Nevzáme se jich a NAVŽDY je budeme chránit a milovat v dobrém či zlém!! A ať se někdo pokusí je balit! To Nikdy nedovolíme! Milujeme ty holky..!! Milujeme!! Jsou jako Náš nejkrásnější sen!"
Holky se musely posadit. Nemohly dýchat.. Opravdu je to tak jak teď řekly? Opravdu nás tam milují? Cítíme to stejně. Najít,chytit a NIKDY nepustit..! Kluci začaly zpívat Haru Haru.. Holky šli za nima na pódium..Zpívaly..Tuhle písničku milují všichni. Jak BIGBANG,tak holky ale také i jejich Fanoušci...Sotva vyšly na pódium,všichni začali telskat. Kluci se otočili a šli za nima..Ruku v ruce šli na kraj pódia a všechny 3 páry se políbily.. Dav propukl v obrovský aplaus a zazvonil svatební zvon..............
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kajušééé Kajušééé | Web | 14. března 2013 v 20:09 | Reagovat

Tak to mě poséér :OOOO...to je úžasný!!!! A já furt čekala,stane se něco zlího atd...ale ona to je svatba! Héj Niky,super ti řeknu! Povedlo se ti to...moooc se ti to povedlo. Saranghae bejbyno <333 :***

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama