WE ARE VIP´s...WE LOVE BIGBANG

신비 Tajemství 4. část Paparazzi & Láska →Navždy??

15. března 2013 v 21:07 | Yin |  BIGBANG Story
Koncert skončil a holky s klukama jeli domů. Celou cestu si povídali o tom,co se na pódiu stalo. Nechtěly uvěřit svým očím. Teď už jsou s klakami navždy. Díkybohu,že to Matýna natáčela. Stejně to bude během několika hodin všechno na YouTube.

Venda se probudila. Měla divný pocit. Nějaký zvláštně krásný. Pak se koukla vedle sebe a viděla Daeho. Usmála se..Vždyť je to teď její manžel..!! Byla šťastná a její radost jí nemohlo nic vyvrátit. Převlíkla se a šla do kuchyně pro jídlo. Rovnou šla i vynést koš. Ale sotva vyšla ze dveří,zaplavilo jí spousta lidí s foťáky,mobily a fotili jí. Ptali se jí na různé otázky. Bála se,pak slyšela jak po schodech někdo běží. Byl to Tae. Vyběhl ze dveří Vendu si hodil na rameno a utíkal domů. Pevně zavřel dveře a zamkl všech 5 bezpečnostních zámků. Venda mu seskočila z ramene a celá vytřesená řekla "Promiň,nevěděla jsem že to bude takový." Tae se na ní podíval a odpověděl "Notak,nejsi na to zvyklá,teď nebudeš mít klid ty,ani Nikča s Kájou a obzvlášť Kája,když bude mít dítě." Šli do kuchyně.. Pak přiběhl GD "Co se stalo? Neublížili ti?!" O Vendu se dost bál. Miluje jí z celého sváho srdce. Neodpustil by si její ztrátu. "Ne pohoda,opravdu" přesvědčovala ho Venda. "Co se tu stalo? Co to byl za křik?" sešla ze schodů Kája s Daem. "šla se vynýst koš a venku mě napadli paparazzi" řekla smutně.
"Pane bože! Není ti nic? A kde je Nikča?" Ptala se Kája. Pomaličku se jí zvětšovalo břicho. "Ještě spí,v noci měla zlý sny" řekl Tae a šel za ní nahoru."Zlato? Jsi v pohodě?" Měl o ní strach,přece jen je to první den slávy a tudíž i první den starostí. "Jo" protáhla se "Jen prostě to teď bude jiný.S holkama nebudeme mít tolik volnosti. Pořád za náma budou lízt ty zas**ný paparazzi" Zívla si a šla se oblíct.. Tae šel a ní. Obdivoval její postavu. "No,to máš pravdu..Pujdem si pak odpoledne zacvičit?" Věděl,že ráda pujde. Nikča a cvičení,ještě aby se nezúčastnila!! " To je jasný že půjdu! A ráda!" "No to je super." Šli dolů do kuchyně. Oba měli šílenej hlad! Najedli se a kluci začali zkoušet. Dnes vzali holky sebou. Ty jim tam zpívaly písničky jako Blue, Haru Haru, Lie a jiné. Všechny zpívání dost bavilo a byly rády,když mohly být součástí jejich zkoušení,párkrát si s nima i zatancovaly. Byly to nejhezčí dny jejich života. Dnes tam byla i Matýna se Se7enem. Se7en musel zkoušet s klukama novou písničku a vzal Matýnu sebou aby nebyla doma sama. Tak si sedly všechny v kuchyni,dali si kafe a kecaly. Povídaly si o všem možným. Hudba,móda.. Všechno. A pak se zaměřily na Káju a její Miminko. Takhle si povídaly asi 2 hodiny. A mezi tu dobu je kluci poslouchali. Hráli si jako malý na špiony. A celkem je to bavilo. Zkoušet se jim nechtělo. Dae s Taem dostali nápad! Viděli že jsou holky dost zabavené tak Tae,protože byl nejrychlejší běžel zadním vchodem do květinářství a koupil tam obrovký pugét růží a šapmpaňské. Během několika minut byl zpět. Kluci mezitím vyklidili vrchní obrovský obyvák a naházeli tam okvětní lístky růží. Zapálili svíčky,ztlumili světlo,pustili romantickou muziku. Pak začali řvát jak kdyby je někdo vraždil. Věděli,že holky přijdou. A taky že jo. Vyšly do horního patra a slyšely hudbu. Divili se. Šli dál,kluci nikde. Tak šly ještě dál,pak na ně vybafli kluci a políbili je. Pustili víc nahlas muziku a začali tancovat. Se7en s Matýnou mlčeli. Pak z ničeho nic Se7en začal.. "Matý?" zeptal se opatrně.. "Copak lásko?" odpověděla.. "Víš.. jsem vděčný bohu za každou sekundu strávenou s Tebou. Miluji tě jak nikdy nikoho a přísahám na svoji smrt,že ti nikdy neublížím! Neopustím..Nic!! Nedokázal bych to. Jsi člověk pro mě jako stvořený a já už tě nikomu nedám! Přirostla si ke mně tak,že už by si se nemohla odtrhnout. Už tě nemůžu opustit..Nechci tě opustit..!! Miluju tě!!" v očích mu byli vidět slzy..Matýna mu otřela slzy a políbila ho.."Já miluju tebe!"
Venda tančila s hlavou opřenou o Daeho rameno..Dae jí potichu šeptal do ucha..: "Vendí..Víš.. Já..Strašně tě miluju. Jsi zatím moje první opravdová láska,co se délky vztahu týče. Děkuji ti za všechno.. Dangsin-eul salag (miluji tě)"..VEnda zavřela oči a poslouchala ta krásná slova..'D.A.N.G.S.I.N-E.U.L-S.A.L.A.G' Jak krásně to zní.. Jedním okemm se koukla na Káju. Objímala GDho jako by se už nikdy nechtěla pustit..Zahlédla taky,jak jí GD něco říká.. Ale neslyšela ho. Ani nechtěla.. Byla v náručí svého kluka..Teď už i manžela a byla šťasná! Nic jiného k životu nepotřebovala.. Kája byla taky v sedmém nebi. Poslouchala tlukot srdce někoho,komu na ní záleželo a miluje jí. Byla tak moc vděčná Nikče,že jí s GDm seznámila. Kdyby si tenktát nezačala psát na Twitteru s Team.. Nikdy by GDho neznala.. Jen by slintala nad jeho fotkama a brečela při pomyšlení,že GDho nikdy nepotká,ale díky Nikče jo!! A za to jí je a vždy bude vděčná. To samý cítila i Venda.
Nikča na tom byla uplně jinak než Venda s Kájou.. Jen tančila,tančila,poslouchala Taeho dech..Cítila jeho svaly..Jeho doteky na jejím těle. Slyšela,že jí něco říká,ale nevnímala to. Poslouchala jen jeho d
ech ♥ Vše kolem nevnímala.. Neřešila Paparazzie,nic.. Byla šťastná.. Pak se otočila k Taemu a políbila ho.. Viděla v jeho očích lásku,odhodlanost a štěstí.."Dangsin-eul salag Taeyang!" zašeptala mu do ucha........
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama