WE ARE VIP´s...WE LOVE BIGBANG

신비 Tajemství 9. část 4 roky!

18. října 2013 v 19:30 | Yin |  BIGBANG Story
S TOPem se vše vyřešilo,kluci se opili jak dogy a holky museli vše zase uklízet,ale nevadilo jim to,veděli,že je vše zase OK a kapela se nerozpadne.

"Halo? Je tu někdo? Halóó?!?!" řvala Venda na celou vilu. Asi všichni někam odjeli. Nevadí,půjde si udělat relaxový den.Svlékla se a šla napustit vanu. Pořádně plnou horký vody s obravskou pěnou!! Tak to má vždy ráda. Lehla si do vody a potichu sykla,voda byla opravdu horká. ale nevadilo jí to. Lehla si a pustila relaxační písničky. Uvelebila se ve vaně a nechala se kolébat ke spánku potichou hudbou,která zněla jejím uším jako rajská hudba. Po několika minutách usnula,jelikož tahle malá relaxace byla pro její tělo úlevou,o těžkém dni ve škole. Vymazala z hlavy všechny starosti,zármutky,úkoly do školy a všechno ostatní a odpočívala. Nevadilo jí,teda spíše nevěděla,že přišel Daesung a potichounku kouká jak Venda spí. Koukal na její maličké roztomilé tělíčko a říkal si,jak to má krásnou ženu. Přemýšlel,co by udělal. Tak zavolal do květinářství a nechal přivézt obrovský pugét těch nejčervenějších růží. Koupil vonné svíčky,zapílil je,uvařil něco málo k jídlu,vše donesl do ložnice,kde uklidil a čekal. Ani se nenadál a Venda přišla omotaná v županu do ložnice a výskla údivem. Svíčky,postel plná růží,jídlo,ale kdo? Nemohla sedočkat až její miláček dojde,ale nebyl nikde. Tak se převlékla do krásných modro černých květinových letních šatů. Otočila se,aby šla dolů ale v tom jí někdo zakryl oči. Podle pokožky rukou poznala,kdo to je. "Lásko,vím,že jsi to ty. Tak toho nech" rychle se otočila a vlepila mu hubana. "Ahoj" usmál se rozpačitě Dae.
Venda se taky usmála,nevěděla co dělat. Brečet,nebo se smát? Nevěděla. V tom Dae řekl že je dnes výjmečný den. Nevěděla o co jde,tak se trošku přihloupě zeptala. "Lásko,jsme spolu 4 roky." řekl Dae a políbil ji. "Vše nejlepší. Miluji tě" Vendu to zaskočilo,nojo! Zapomněla! Bože. Ten stres až zapomněla nanejdůležitější den v jejím životě!! "Dae.. Lásko,ale já pro tebe nic nemám!!" naříkala. "Ale máš. Už jsi mi něco dala,a to hodn dávno. Ukázala jsi mi,co to znamená milovat a já jsem ti za to moc vděčný. Jsem vděčný za každý den s tebou,za každou sekundu,kterou se ti mohu kouknout do očí a koukat na tebe,na svoji krásnou manželku,krásnou dívku a doufám,že skvělou matku mých dětí. Lásko,nepotřebuju,abys mi něco kupovala,stačí mi,když tě budu moct obejmout a říct ti,jak moc tě miluji..!!" Vendě se podlomila kolena až si musela sednou na postel posetou růžemi,bylo jí toho moc líto. "Lásko,já..já nevím co říct,to je to nejkrásnější co mi kdy kdo řekl! Také tě miluji a omlouvám se,že jsem si na náš den nevzpomněla. Uplně mi to vypadlo z hlavy..." Dae si k ní přisedl,chytil jí za ruku,a řekl.. "nevadí že jsis nevzpomněla. Důležité je,že jsem spolu,nehádáme se a máme se rádi!" Vztal,zašel za roh a donesl dort s jahodami,jak krásně vypadal! Venda jen otevřela pusu a koukala. "To..to ty sám?" zeptala se blbě.. "No,tak když si madam vylehává 4 hodiny ve vaně,tak proč ne?" Usmál se a začal jí lochtat. "Nééé!! Zlato prosím!! to lechtá!!" Sála se až jí tekly slzy.
Dae si lehl na prostornou postel,koukl se na Vendu,sáhl po jahodě která byla na dortě a dal jí jí do pusy. Venda mu ze srandy cvakla zubama o prst. Pak si lehla vedle něho,nakrájeli miniaturní dost a snědli ho a přitom si povídali. "A schválně jestli si pamatuješ,kdy sme se poznali?" zkoušel jí Dae. "Že se ptáš! Byla jsme v knihovně a vybírala si knížky do školy,ty jsi tam byl taky. když si zamdaval jednu knihu do poličky,omylem si sesunul pár dalších knih na druhou stranu-kde jsem stála já. Přiběhl si ke mě a pomohl mi vztát. Omlouval ses mi jak blázen a pozval mě na kafe." vyprávěla Venda. "Ano,ale to jsme nevěděli,že Nikča chodí Taem. Nikdo o tom nevěděl,až když si jí to řekla,tak ti odpověděla,že zná mě,že jsme jeho kamarád. A tak sme se sešli všichni 4 a pak jsme potkali i Káju s GDm. Jaká souhra náhod." dokončil příběh Dae. "ano,bylo to divné,tři kamarádky a tři kamarádi" smála se Venda a posunula se k Daemu blíž. Objala ho "Miluju tě Kangu" a dala mu dlouhý a krásný polibek.......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama